تبلیغات
❤ الهه ی عشق و زیبایی ❤ - محرمانه
میخوام تو این پست،چیزایی رو بهت بگم که تا حالا کسی بهت نگفته یا شایدم گفتن و تو بی توجه از کنار این مطلب مهم گذشتی.تا حالا شده به این فک کنی که چرا خیلی از اوقات به اون چیزی که میخواستی نرسیدی؟یه نمونش رو اینجا برات باز میکنم،خودت به قضاوت بشین.

تا میبینیش دلت میخواد باهاش حرف بزنی،یه بهونه میخوای تا حتی برای یکبار هم که شده از کنارش بگذری و عطر خوشش رو به مشام بکشی،با دقت تو چشاش نگاه میکنی،حرفاش/آهنگ صداش/طرز نگاش/محبتاش/شیطنتاش/بدی هاش و ... به نظرت از هر چیزی قشنگ تره،نمیخوای برنجونیش ولی نا خواسته گاهی اوقات اینکارو میکنی...

ادامه ی مطلب برای بقیش...


اینا همش معنیشون یه چیزه:دوست داشتن.آره...دوسش داری و انکار میکنی ولی سعی کن باور کنی،نه انکار.میخوای دختر باش یا پسر؛فرقی نمیکنه.اینکاری که میگم رو «باید»انجام بدی.نه حرفام اینترنتیه،نه مال این آدم گنده هاس.مال خودِ خودمه.
غرور،پرستیژ،کلاس،مرام یا اصن هر چی که خودت میگی...
بذارش کنار.یکم خاکی باش.نرم باش.انعطاف داشته باش.تا وقتی تو سفت و سخت باشی،اون نمیتونه یه قدم سمتت برداره.نمیگم لش باش...میگم انعطاف پذیر باش.
قدم هایی هر چند کوچیک به سمتش بردار اما نه طوری که شخصیتت خورد بشه و آخرش بگی من چرا اینهمه قدم برداشتم و اتفاقی نیفتاد؟
گام هایی کوچیک اما ثمر بخش.نه اونقدر کوچیک که اصن حساب نباشه و نه طوری که بهت لطمه بخوره.
تو چشماش با دقت نگاه کن.جوری که هر حرفی که میخوای بزنی[حتی سلام] روش تاثیر بذاره.این روش، فوق العاده و کار سازه.
یه کمی از روز رو باهاش بگذرون.قرار نیست از راه دور و بدون هیچ کاری به نتیجه برسی.پس بهش بیشتر اهمیت بده.
اگه اهل درس و مدرسه و دانشگاهی،بعضی از اشکالات درسیت رو ازش بپرس.[در صورتی که میدونی وارِده]
اگه دیدی قدمهاتو برداشتی و هیچ اتفاقی نیفتاد و همه چی مثه روز اوله،خودتو کنار بکش.تو تمام سعی و تلاشت رو کردی؛پس نباید غصه بخوری و به زمین و زمان و خودت فحش بدی.طرف مقابل علاقه ای به کش دادن رابطه نداشته و حالا هم چیزی تغییر نکرده.تویی و کلی تجربه که بدونی اگه در آینده بازم از کسی خوشت اومد،چیکار کنی و موفق بشی.حمایتاتو،دوست داشتنت رو،پاکیت رو،احساس قشنگت رو،مهربونیاتو برای کسی نگهدار که قدر بدونه؛نه اینکه پَسِت بزنه و بازم توقع خوبیهاتو داشته باشه.
کسی رو دوست داشته باش که بدونی پشتته؛نه اینکه جاخالی بده و منتظر حمایت تو باشه .

تمام سعیم رو کردم که مطالبم مفید بوده باشه

#آناهیتا1401
#anahita1401


FOR YOU

طبقه بندی: دلنوشته،
برچسب ها: دوستش دارم، دوسش دارم، چجوری بهش برسم، میخوامش، عاشقونه، دلتنگی، دوست داشتن،

تاریخ : پنجشنبه 15 بهمن 1394 | ساعت 15 و 43 دقیقه و 09 ثانیه | نویسنده : آناهیتا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.